W trosce o Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami włosów naturalnych. Ich najwyższą jakość potwierdzają nie tylko badania, ale również nasze zadowolone klientki.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy idealnie dobrać kolor i strukturę włosów przedłużanych do Twoich własnych włosów.

W naszej ofercie znajdziesz włosy naturalne europejskie, słowiańskie oraz słowiańskie i polskie dziewicze.

Do zabiegu używamy włosów naturalnych 100% REMY. Oznacza to, że każdy włos w paśmie ułożony jest zgodnie z kierunkiem rośnięcia. Dzięki temu podczas noszenia włosy nie puszą się, nie plączą i nie zaczepiają o siebie. Ponadto włosy REMY znakomicie się układają i nie sprawiają problemów w pielęgnacji.

Masz pełną dowolność w kreowaniu swojej fryzury – czy to za pomocą prostownicy czy wałków i suszarki, a nawet farby!

Oferujemy Ci szeroki wybór odcieni – tradycyjnych bądź bardziej ekstrawaganckich oraz zróżnicowane długości włosów.

 

Włosy europejskie i słowiańskie:

Włosy naturalne europejskie i słowiańskie REMY przy zachowaniu odpowiedniego cyklu korekty oraz dobrej pielęgnacji mają żywotność nawet ROK czasu! Struktura europejska/słowiańska oznacza, że włosy są pozyskiwane na terenie Europy i odpowiadają budową Twoim własnym włosom! Nie są ciężkie jak włosy indyjskie czy oporne na farbowanie jak włosy chińskie, ale miękkie, delikatne w dotyku i idealnie stapiające się z Twoimi własnymi włosami. Dzięki przedłużaniu włosów tymi pasmami będziesz miała uczucie, jakby te lśniące, gęste i przyjemne włosy od zawsze były Twoimi!

Włosy dziewicze:

Włosy naturalne dziewicze to najwyższa klasa włosów do przedłużania. Pozyskiwane są na terenie naszego kraju oraz od naszych wschodnich sąsiadów. Mogą być proste i jedwabiste, albo miękkie i podatne – Ty wybierasz, jakie włosy chcesz nosić – i to aż do DWÓCH LAT! Włosy dziewicze to prawdziwy rarytas – pracują na nich wyłącznie najbardziej doświadczone salony ze względu na wymagający i czasochłonny proces przygotowania do zabiegu. Dzięki umiejętnościom i precyzji naszych stylistek, unikalne przedłużanie włosami dziewiczymi  jest dla Ciebie w zasięgu ręki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie przedłużania, polecamy artykuły z cyklu: Co powinnaś wiedzieć o przedłużaniu włosów?