W trosce o Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami włosów naturalnych. Ich najwyższą jakość potwierdzają nie tylko badania, ale również nasze zadowolone klientki.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy idealnie dobrać kolor i strukturę włosów przedłużanych do Twoich własnych włosów.

W naszej ofercie znajdziesz włosy naturalne europejskie, rosyjskie oraz słowiańskie i polskie dziewicze.

 

Włosy europejskie:

Najpopularniejszy gatunek włosów do przedłużania. Dzięki swojej gładkiej strukturze i łatwości w pielęgnacji skradł serca niejednej kobiety. Włosy europejskie są proste, lejące, a zarazem bardzo podatne podczas stylizacji. Długo utrzymują fale lub loki, nie puszą się i nie plączą. Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą posłużyć nam przez wiele miesięcy. Włosy europejskie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Można farbować je farbami bez amoniaku, nie należy ich jednak rozjaśniać.

 

 

Włosy rosyjskie:

Podobnie jak i włosy europejskie, włosy rosyjskie należą do włosów naturalnych oczyszczanych i farbowanych. Są to włosy proste, średniej grubości, podatne na stylizacje, ale są nieco sztywniejsze i grubsze niż włosy europejskie. Świetnie nadają się do tworzenia spektakularnych efektów, w których liczy się duża objętość włosów, dlatego najlepiej sprawdzają się przy metodzie Tape-On. Można je prostować i kręcić a także farbować delikatnymi farbami bez amoniaku. Jak wszystkich oczyszczanych włosów – nie wolno ich rozjaśniać.

 

Włosy słowiańskie:

Włosy słowiańskie klasy LUX pozyskiwane są na terenach krajów słowiańskich, najczęściej Ukrainy, Białorusi, Słowacji. Dostępne są w różnej gamie struktur (zarówno proste jak i falowane) i kolorów, dzięki czemu każda kitka jest niepowtarzalna. Włosy słowiańskie sprowadzamy z zaprzyjaźnionych skupów na zamówienie klientki. Jesteśmy w stanie uzyskać nimi każdy wymarzony efekt przedłużania. Dzięki swojej wysokiej jakości włosy słowiańskie mogą być noszone nawet do półtorej roku.

 

Włosy polskie dziewicze:

Włosy naturalne dziewicze to najwyższa klasa włosów do przedłużania. Ścinamy je własnoręcznie w naszym skupie włosów w Krakowie. Mogą być proste i jedwabiste, albo miękkie i podatne – Ty wybierasz, jakie włosy chcesz nosić – i to aż do TRZECH LAT! Włosy dziewicze to prawdziwy rarytas – pracują na nich wyłącznie najbardziej doświadczone salony ze względu na wymagający i czasochłonny proces przygotowania do zabiegu.

 

Dzięki umiejętnościom i precyzji naszych stylistek, unikalne przedłużanie włosami dziewiczymi jest dla Ciebie w zasięgu ręki.