Przygotowanie do zabiegu

Włoski dobrane, metoda ustalona a termin zabiegu już niebawem? Wspaniale!

Oto, jak musisz się przygotować do zabiegu:

  • Nie obcinaj włosów! Im dłuższe włosy do zabiegu przedłużania tym lepiej. Czasem te kilka centymetrów, których chciałabyś się pozbyć przed przedłużaniem mogą zmienić całkowicie ilość dobranych na konsultacji pasm i końcowy kształt fryzury. Nie podcinaj nawet końcówek – o ile stylistka przedłużania włosów nie zaleciła inaczej. Przed samym zabiegiem Stylistka chętnie podetnie Twoje rozdwojone końcówki. Możecie także zaplanować polerowanie włosów, jeśli będą tego wymagały, ale najlepiej żeby zostało to wykonane przed samym zabiegiem przedłużania. Włosy do przedłużania muszą by
  • Nie zmieniaj koloru włosów 😊 Temat wydaje się banalny, a jednak często zdarza się, że Panie chcąc odświeżyć kolor przed samym zabiegiem chwytają farbę i…. kończą z innym kolorem niż wyjściowy! Taka sytuacja zupełnie anuluje parametry ustalone przy konsultacji. Pamiętaj! Stylistka dobiera i przygotowuje włosy o kolorze Twoich włosów z konsultacji – jeśli przyjdziesz na zbieg w nawet o ton innym kolorze, przedłużanie włosów wyjdzie nienaturalnie albo zostanie zupełnie anulowane. Nie bierzemy odpowiedzialności za sytuacje w których kolor włosów klientki nie zgadza się z kolorem pokazanym na konsultacji. Zadatek do takiej wizyty przepada automatycznie.
  • Umyj włoski – jeśli przedłużanie ma być wykonane metodą keratynową. Umyj włosy szamponem oczyszczającym, nie nakładaj po myciu odżywki ani żadnych środków stylizujących (pianek, lakierów). Rozczesz i wysusz włosy. Nie musisz myć włosów – jeśli przedłużanie będzie wykonywane metodą Tape – On (kanapkową) albo Laser Extend Magic. Stylistka umyje Ci włosy w salonie specjalnym szamponem przygotowującym włosy do zabiegu.