Przedłużanie włosami dziewiczymi

Przedłużanie włosami dziewiczymi to luksusowy zabieg, do którego wykorzystujemy naturalne włosy dziewicze ścinane z głów młodych dziewczyn w naszym salonie, jak również pozyskiwane z najlepszych skupów włosów na terenie Polski, Słowacji, Ukrainy, Rosji. Słowiańskie włosy dziewicze oraz polskie włosy dziewicze to towar unikalny i wyjątkowy, który pozwala na idealne dopasowanie struktury i wyglądu włosa doczepianego do włosa klientki. Dzięki temu przedłużenie włosów jest absolutnie niewidoczne i niewykrywalne.

Po szczegółowej konsultacji, specjalnie dla Ciebie wyszukujemy kitkę włosów o takiej długości, wadze i kolorze, aby przedłużanie włosów dało niesamowity, w pełni naturalny rezultat. Żywotność włosów dziewiczych przy odpowiedniej ich pielęgnacji sięga nawet dwóch lat! Co oznacza, że możesz nosić te same włosy tak długo, aż Twoje własne włosy odrosną do pożądanej długości, albo dopóki nie zechcesz wymienić ich na nowe, dłuższe.

Włosy dziewicze przygotowujemy w naszym salonie własnoręcznie pod metodę, jaka najbardziej będzie odpowiadać Twoim włosom. Masz możliwość wyboru pomiędzy trzema bezpiecznymi, perfekcyjnie wykonanymi metodami przedłużania. Nasze stylistki doradzą, nauczą czesać i pielęgnować Twoje nowe włosy, abyś mogła się nimi cieszyć jak najdłużej, przy minimalnym nakładzie sił i środków 🙂

Zapraszamy na bezpłatną konsultacje, podczas której poznasz wszystkie szczegóły na temat przedłużania włosami dziewiczymi.