Zapraszamy Cię na przedłużanie włosów metodą najlepiej pasującą do Twoich preferencji. Proponujemy indywidualne dopasowanie metody z wymienionych poniżej.

Przedłużanie włosów metodą Microring Hair Extension (przedłużanie na mikroringi).

Metoda ta jest klasykiem występującym na rynku od wielu lat. Zwana jest metodą „czystą”, ponieważ nie wymaga użycia skomplikowanych i niebezpiecznych dla włosa substancji ani urządzeń.
Mikroingi to malutkie metalowe obrączki wyściełane w środku silikonem. Zakładanie ringa na jedno pasemko włosów przypomina zakładanie gumki do włosów. Dzięki silikonowi włosy nie wyślizgują się oraz nie ma możliwości ich uszkodzenia.
Przy użyciu tej metody nie ingerujemy w strukturę włosa, nie podgrzewamy go, nie narażamy na promienie lasera i tym podobne.
Wystarczy wziąć malutkie pasmo włosów, dołożyć do niego pasmo doczepiane i założyć na to obrączkę. Doczepiane pasma naturalnych włosów mają ok 0,5 grama, więc są leciutkie, ale niezbyt cienkie. Po założeniu ok 100 – 140 pasm otrzymujemy piękny efekt bez narażania naszych włosów i skóry głowy na przeciążenie.
Mikroringa w każdej chwili można szybko i bezproblemowo przemieścić czy poprawić, bez niszczenia fryzury. Ponadto włosy używane do tej metody nie tracą na swojej wartości przy zdejmowaniu łączeń. Dzięki temu można je wielokrotnie ponownie zakładać oszczędzając znaczne kwoty.

Przedłużanie włosów metodą keratynową.

Metoda keratynowa jest metodą klejową wykonywaną na ciepło. Do pasemka własnych włosów dokładane jest pasemko włosów przedłużanych zakończone klejem keratynowym. Jest on oparty na bazie naturalnego budulca włosów – keratyny, dzięki czemu dodatkowo wzmacnia włosy podczas zabiegu. Klej ten jest roztapiany w temperaturze ok.180 stopni specjalnym urządzeniem zwanym zgrzewarką i dokładnie rozprowadzany w miejscu łączenia. Keratyna szybko tężeje, tworząc po uformowaniu podłużne i wąskie łączenia, odsunięte od skalpu o około 1,5 cm.
Metoda keratynowa należy do bardzo trwałych sposobów przedłużania włosów. Szczególnie dobrze sprawdza się na włosach cienkich i jasnych, ale może być stosowana praktycznie na wszystkich rodzajach włosów.
Korektę przedłużenia przeprowadza się, tak jak w przypadku innych metod, co około 2,5-3 miesięcy. W celu zdjęcia pasm na łączenia nanoszony jest specjalny preparat – remover, który wykrusza keratynę. Przy zdejmowaniu łączeń niektóre włosy wypadają z pasm (nie ma już kleju, które je trzymał), dlatego warto dołożyć kilka nowych pasm przy każdej korekcie dla zachowania odpowiedniej gęstości.

Przedłużanie włosów metodą Tape On.

Przedłużanie włosów metodą Tape On, inaczej nazywaną metodą kanapkowa, jest jedną z najnowszych metod przedłużania włosów dostępnych na rynku. Do przedłużania używamy naturalnych włosów rosyjskich o długości 41cm. Kanapki to „plasterki” o szerokości 4cm, które zakładane są przy użyciu kleju na taśmie sylikonowej. Do utworzenia jednego łączenia, czyli tzw. jednej kanapki, potrzebujemy dwóch plasterków włosów rosyjskich a między nimi biegnie warstwa własnych włosów. Utworzone w ten sposób łączenie jest płaskie i bardzo wygodne.
Świetnie sprawdza się u osób, które przedłużają włosy po raz pierwszy i obawiają się dyskomfortu. Przedłużanie metodą Tape On daje efekt wyjątkowo gęstych włosów. Dobrze sprawdza się nawet przy przedłużaniu włosów krótkich. Metoda kanapkowa dedykowana jest Paniom, które oczekują gęstych błyszczących włosów spadających gładką taflą na plecy.

Przekonaj się, że przedłużanie włosów to zabieg dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz wszystkiego, co Cię interesuje w przedłużaniu włosów.